لژیون ویلیام وایت، پارک طالقانی روز جمعه مورخ 17/6/97 با دستور جلسه " هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان" با استادی دیده بان محترم آقای خدامی و در ادامه تولد پنجمین سال رهایی و آزادی راهنمای محترم آقای اکبر علیرضایی رأس ساعت 8:30 برگزار شد.

خلاصه سخنان استاد:

هفته ایجنت و مرزبان را به تمام ایجنت ها و اسیستانت ها و مرزبان‌های که در سرتاسر شعبات کنگره خدمت می‌کنند تبریک عرض می‌کنم.

من به اکبر عزیز تبریک می‌گویم، اکبر جزو 30 نفر اولی بود که آقای مهندس در سال 91 فراخوان دادند برای درمان سیگار و گفتند که 30 نفر دستیار قبول می‌کنند که درمان شوند و درواقع اولین راهنماهای درمان سیگار شوند، اکبر عزیز هم جزو همین 30 نفر بود که برنامه را از خود آقای مهندس گرفتند و جزو اولین راهنماهای سیگار شدند که این شانس بسیار بزرگ و کار خیلی بزرگی است.

وقتی بنیان کنگره 60 یک‌چیزی از ما می‌خواهد نباید دو بار بگوید، که اصولاً ما در کنگره 60 می‌گوییم که راهنما یک حرف را باید یک‌بار به ره‌جو بگوید و اگر ره‌جو، ره‌جو باشد با یک‌بار گفتن عمل می‌کند، یک ره‌جو اگر بار اول حرف راهنما را گوش نکرد، عملکردش زیر سؤال می‌رود، ره‌جوهای خیلی کمی هستند که با یک‌بار گفتن راهنما حرفش را گوش می‌دهند و اکبر واقعاً جزو این افراد بوده و هست.

بعد از درمان، لژیون سیگارشان را شروع کردند و در نمایندگی امین قم لژیون خوبی داشتند و دارند، در قسمت درمان اعتیاد هم همین‌طور و یکی از خدمتگزاران خوب کنگره بوده و هستند.

این‌ها چیز خیلی کمی نیست، ما خیلی راحت در کنگره از آن حرف می‌زنیم، ولی موقع عمل می‌بینیم که کار راحتی نیست، اولاً تعداد خیلی کمی در کنگره پذیرش می‌شوند و تعداد خیلی کمی ماندگار می‌شوند، تعداد خیلی کمی از این‌ها به درمان می‌رسند، تعداد خیلی کمی از این‌ها که به درمان می‌رسند خدمتگزار می‌شوند، تعداد خیلی کمی از این‌ها که ماندند و خدمتگزار شدند می‌توانند خدمت خوب و ماندگار و ادامه‌دار انجام بدهند، این‌ها واقعاً الطاف الهی است.

در این اوضاع و شرایط که خیلی از جوامع درگیر آن می‌باشند و تمام بار زندگی مردم مسائل مالی می‌باشد و شب از قیمت فلان خواب ندارند و روز از قیمت فلان در استرس و عذاب هستند، ولی بچه‌ای کنگره محکم و استوار خطی را که انتخاب کردند ادامه می‌دهند و می‌دانند که هر کاری که بار معنوی داشته باشد، بار مادی هم دارد، کسی که در صراط مستقیم است و کسی که به هم نوعش خدمت می‌کند، قطعاً خداوند به او کمک خواهد کرد و قطعاً بار مادی هم برای او دارد و این را ما در تمام بچه‌های کنگره 60 می‌بینیم و ما می‌بینیم کسانی که در کنگره 60 خدمتگزار شدند روزبه‌روز در قسمت مادی هم پیش رفت می‌کنند و این هم از الطاف خداوند است که نصیب ما بچه‌های کنگره 60 شده که انشا الله هیچ‌وقت آن را فراموش نکنیم و آن را حس کنیم و با آن زندگی کنیم، این لذتی است که کمتر کسی روی کره زمین آن را تجربه کرده است.

به‌هرحال من به اکبر عزیز پنجمین سال رهایش را تبریک می‌گویم، به راهنمای محترمشان جناب آقای مهندس تبریک می‌گویم که آقای مهندس به خاطر مشغله‌هایی که دارند نتوانستند شرکت کنند.


هفته ایجنت و مرزبان را بازهم تبریک می‌گویم، تفکری که DST و کنگره را بنا نهاد کم تفکری نیست و تفکر یک آدم معمولی نیست والان همان تفکر وتوان، همان شخص یک چاتر را برای ما برنامه‌ریزی کرده که این هم بی‌نظیر است، یعنی سیستم اداری کنگره 60 هم بی‌نظیر و بی‌همتا است و از همه مهم‌تر که این طراحی از روی عشق و محبت است.

این چهارچوب سازمانی کنگره 60 و این سیستم و مدیریت بر مبنای محبت، عقل و ایمان است، سیستم ایجنت و مرزبان و تمام جایگاه‌های کنگره 60 بر اساس این مثلث محبت، عقل و ایمان است.

این تولد را هم به بچه‌های خوب نمایندگی امین قم تبریک می‌گویم که امروز هم اینجا تشریف دارند، تبریک می‌گویم که یک راهنما مانند اکبر در شعبه شما حضور دارد، این کلمه را اغراق نمی‌کنم، وجود افرادی با این سطح از محبت که عاشق کنگره هستند افتخار بزرگی است.

اعلام سفر مسافر آقای اکبر:

آنتی ایکس مصرفی سیگار، روش درمان DST، با آدامس نیکوتین، مدت سفر اول 10 ماه 10 روز، ورزش در کنگره فوتسال، راهنما جناب آقای مهندس حسین دژاکام، رهایی 5 سال و 6 ماه.


پیام مسافر آقای اکبر:

انشا الله که همه مسافرهای سیگار، لبخند رضایت راهنمایشان را داشته باشند.

خلاصه سخنان مسافر آقای اکبر:

تشکر می‌کنم از کسانی که در این جشن شرکت کردند و از کسانی که در لژیون ویلیام خدمت می‌کند، آقای خدامی همیشه در دل من جا دارد و همیشه در قسمتی از ذهن وزندگی من آقای خدامی هست، بعد از 11 سال احساس می‌کنم که عاشق آقای خدامی شده‌ام، انشا الله که من بتوانم شاگرد خوبی برای آقای خدامی باشم. در آن دوران که گیر و گرفتار بودم صحبت‌های حق آقای خدامی بود که ما را در لژیون میخکوب کرد.

از آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر می‌کنم که این روش را ابداع کردند، من همیشه در دعاهایم هم برای آقای خدامی و آقای مهندس و خانواده‌اش دعا می‌کنم و می‌گویم که انشا الله که خدا خیرشان بدهد.

همه ما باید قدردان و شکرگزار روش DST و آقای مهندس باشیم و جوری حرکت کنیم که لبخند رضایت راهنمایمان را به همراه داشته باشد.

من هم دنیای بدی داشتم، بعضی موقع ها جوری سرفه می‌کردم که همه از خواب بیدار می‌شدند و یک موقع هایی قلبم تیر می‌کشید، چشم راست من تار می‌دید و خیلی برای من مشکل‌ساز شده بود که خیلی هم دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم که آخر یک دکتر مغز و اعصاب رفتم و به خودم گفتم و احساس کردم که اگر به مغز ربط داشته باشد در کنگره یک اتفاقی می‌افتد و همیشه هم برای درمان سیگار دنبال یک‌راهی می‌گشتیم تا اینکه این روش ابداع شد، ما در حیاط شعبه شادآباد بودیم که خدا خیرش بدهد عباس گفت که این روش پیداشده و من اصلاً معطل نکردم و رفتیم و آدامس را تهیه کردیم، که عباس آقا گفت که ما همه شاگرد آقای مهندس شدیم.

به‌هرحال سفرم که شروع شد تاری چشم من روزبه‌روز بهتر شد و خداراشکر بعد از درمان کاملاً این تاری چشم من هم برطرف شد.

من شب عید همیشه جنگ دعوا داشتم، ما وقتی همیشه سر نماز می‌گوییم که سلام بر صالحین باید کارهای مربوط به آن را هم انجام بدهیم، یکی از آن چیزهایی که من را به صلح و آرامش در خانه رساند درمان سیگار بود، چون شب عید ما همیشه سر سیگار کشیدن من که همه درودیوار دود سیگار است دعوا داشتیم و خدا را شکر این هم برطرف شد و ما الآن در صلح و آرامش هستیم.تهیه و تنظیم: مسافر یوسف

عکاس: مسافر احمد

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: لژیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محمد لژیون یکم پنجشنبه 29 شهریور 1397 08:01
با سلام .خدمت آقای مهندس وآقای خدامی به خاطر چنین شاگردی تبریک عرض میکنم .اکبر آقا به شما وخانواده محترمتون تبریک عرض میکنم .ایشالا خدا کمکتون کنه
مسافر علی اکبراز لژیون 4 پنجشنبه 29 شهریور 1397 00:57
با سلام
تبریک به جناب علیرضایی عزیز بابت پنجمین سال رهایی از نکوتین و خداقوت جانانه بابت خدمت بی وقفه در نمایندگی امین قم همیشه پیروز و سربلند باشید
مسافر هادی پنجشنبه 22 شهریور 1397 14:20
درود بیکران خدمت بنیان کنگره 60
اکبر آقا پنجمین سال رهایی شما را به شما و خانواده گرامیتان تبریک عرض می نمایم.
رضا سه شنبه 20 شهریور 1397 20:00
سپاس و تشکر از همه خدمتگذاران کنگره ۶۰
قاسم لژیون سوم سه شنبه 20 شهریور 1397 13:54
نگرش زیبا به زندگی از الطاف خداوند است که خداوند به شما عطا فرموده،پنجمین سال رهاییت از بند نیکوتین مبارکباد
علیرضا دوشنبه 19 شهریور 1397 23:01
تشکر و خسته نباشید خدمت دوستانم در قسمت وبلاگ.از خدا برای اکبر آقا و دیگر راهنماها و خدمت گذاران توفیق الهی رو خواستارم
مسافر اسماعیل یوسفی یکشنبه 18 شهریور 1397 22:33
سلام و عرض تبریک به راهنمای زمین و اسمانم اکبر اقا شاد سلامت و موفق در تمام مراحل زندگی باشید تبریک به جناب مهندس و اقای خدامی.
قاسم لژیون سوم یکشنبه 18 شهریور 1397 21:51
من نیز این پنجمین رهایی از بند نیکوتین را به اکبر آقا تبریک می گویم،و ممنونم که به عنوان الگوی خوب و با محبت در این شعبه قرار دارند.
اکبر شنبه 17 شهریور 1397 23:50
سلام به همه عزیزان.سپاس از حضور گرمتان و من الله التوفیق.
یوسف شنبه 17 شهریور 1397 22:55
اکبر آقای راهنمای خوبم تولدت را به شما و راهنمای گرامیتان آقای مهندس و آقای خدامی تبریک می گویم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات