" جلسه ویلیام وایت و جشن آزادمردی "
جمعه 24 آبان 1398 ساعت 21:36 | نوشته ‌شده به دست محمد حسین شاه پسند | ( نظرات )

جلسه ویلیام وایت در بوستان فدک مورخ 98/8/24، با استادی راهنمای محترم مسافر اکبر و نگهبانی مسافر محمدحسن و دبیری کمک راهنمای محترم مسافر حسن با دستور جلسه " جشن گلریزان و در ادامه تولد و آزادمردی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل " رأس ساعت 8 صبح آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت بچه‌های قم هستم. همان‌طور که دبیر محترم قرائت کردند امروز جلسه دو بخش است، جشن گلریزان و تولد و آزادمردی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل است.

همان‌طور که در جزوه جهان‌بینی استاد امین فرمودند هر سازمانی برای ماندگاری نیاز به حفظ و بقا و رشد و توسعه دارد. کنگره 60 یک سازمان مردم‌نهاد است و آمده که باری از دوش دولت بردارد و هیچ اصراری نداریم که دولت پول یا زمینی به ما بدهد. حتی آقای مهندس در یکی از صحبت‌هایشان می‌فرمایند از طرف دولت و اروپا می‌خواستند به کنگره کمک مالی زیادی کنند ولی من موافقت نکردم چون عقیده دارند که باید روی پاهای خودمان بایستیم و خودمان آن را مدیریت کنیم.

اکثر بچه‌های کنگره 60 با حس خوب و بدون هیچ چشم‌داشتی در این جشن شرکت می‌کنند و کسانی که خیلی عاشق هستند و علاقه دارند در لژیون مالی شرکت کنند ولی در مضیقه مالی هستند آقای مهندس که اجازه دادند که در چند قسط این کار را انجام دهند. آقای مهندس هر چه می‌فرمایند، به نفع و سود خودمان است. من عقیده دارم و تضمین‌شده است که کنگره قرن‌ها به کار خود ادامه خواهد داد، برای مثال اگر من این صندلی را جابجا نکنم کس دیگری می‌آید و این کار را انجام می‌دهد و یا اگر من در گلریزان شرکت نکنم کس دیگری می‌آید و این کار را انجام می‌دهد و مطمئن باشید اگر انجام دهیم حس و حالمان خوب می‌شود.

سال گذشته همسفرم گفت که کمی پس‌انداز دارم که می‌خواستم با آن‌ها طلا بخرم ولی تصمیم گرفتم در لژیون سردار شرکت کنم گفتم باشِ، فردای آن روزآمد و کارت کشید و وارد لژیون سردار شد و بعد آن خیروبرکت زیادی وارد زندگی‌مان شد و سه برابر آن طلایی را که می‌خواست بگیرد، بعد از مدتی خریداری کرد. اصلاً به این فکر نمی‌کردیم که چند برابرش برگردد ولی وعده خداوند دروغ نیست. امسال هم، دو هفته گذشته من و همسفرم هر یک 6 میلیون تومان کارت کشیدیم و بعد چند روز خیروبرکتش را دیدم و خداوند در کسب‌وکارم چند برابر به من رزق داد. هرکس باید به‌اندازه وُسع و توانش در این جشن شرکت کند و مطمئن باشید خیروبرکت نصیبتان می‌شود و گره‌های زندگی‌تان باز می‌شوند.

خداوند بارها در کتاب آسمانی در مورد بخشش و انفاق صحبت کرده است، در ابتدای قرآن در آیه 3 سوره بقره آمده است: " ألَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلَوةَ وَ مِمَّا رَزَقْنَهُمْ یُنفِقُونَ‏ " " آنان كه به غیب ایمان می‌آورند و نماز را بر پا می‌دارند و ازآنچه به آن‌ها روزى داده‌ایم انفاق می‌کنند. "

سه سال پیش بود لژیون سردار راه‌اندازی شد . خدا پدر و مادر آقای مهندس را بیامرزد که چنان تفکری در کنگره ایجاد کرد و اجازه داد که همه بتوانند عضو لژیون سردار شوند. همین‌که در ذهنمان این تفکر باشد که در گلریزان یا لژیون مالی شرکت کنیم از خیلی از فکرها و مسائل دور می‌شویم و سعی و تلاشمان در کار بیشتر می‌شود و در صراط مستقیم می‌رویم. رشد ما باید هم مادی و هم معنوی باشد. امیدوارم که این هفته در قم جشن گلریزان خوب و قوی برپا گردد و شما هم دعا کنید که جشن خوبی در ساوه برگزار شود.

قسمت دوم تولد آقا اسماعیل است. لطف و سعادت خداوند در یک مسافر باید باشد تا بتواند یکی از خدمتگزاران کنگره 60 شود. انشاالله که آقا اسماعیل هم این توفیق نصیبش شود تا وارد لژیون سردار شود.

در بچه‌های قم تابه‌حال، شخصی به حال خرابی اسماعیل ندیده بودم و یک اعجوبه‌ای بود چون مصرف‌کننده شدید شیشه بود و توهمات خاصی می‌زد ولی  خدا را شکر که لطف خداوند شامل حالش شد و شروع به سفر کرد و گوش به حرف بود و  کم‌کم تغییر کرد. تا زمانی که، تغییرات صورت نگیرد، تبدیل صورت نمی‌گیرد. از پشم سیاه نمی‌توان قالی سفید ببافیم. آقای اسماعیل خدا را تغییر کرد و تبدیل به یک خدمتگزار شد.

آقای مهندس می‌فرمایند: اگر بنایی آباد باشد، و ساکنین آن خراب باشند؛ بنا هم کم‌کم رو به نابودی و خرابی می‌رود؛ اما ساکنین آباد در بناهای خراب و ویرانه‌ها، می‌توانند آن‌ها را احیا نمایند. آن کاخ‌هایی که می‌بینید امروزه ویران و خراب‌شده‌اند، مکان‌هایی بودند که ساکنین آن در صراط مستقیم نبوده و نور الهی وارد آن نمی‌شد.

وقتی با آقای عباس آقایی، حسین شعبانی و محمد علیرضایی و پرویز بلاغی به تهران برمی‌گشتیم،  خیالمان راحت بود که کار را به آقا اسماعیل و آقا مهدی می‌سپردیم و کارشان را درست انجام می‌دادند. این خیلی خوب است که بزرگ‌تر یک شعبه یا یک راهنما و یا یک مرزبان؛ کار را به دست کسی بسپارد که خیالش راحت باشد.

خدا را شکر که اعتیاد و سیگارش را درمان کرد و به درجه کمک راهنمایی رسید و لژیون خوب و قدرتمندی تشکیل داد و بک نیروی مثبت تبدیل شد.

من از صمیم قلب آقای اسماعیل را دوست دارم و امیدوارم که آقا اسماعیل در ادامه راه موفق و سربلند باشد.

اعلام سفر کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل:

آخرین آنتی ایکس: سیگار، روش درمان: DST، داروی درمان: آدامس نیکوتین دار خوراکی، مدت سفر اول: 10 ماه و یک روز، ورزش در کنگره: شنا، راهنمای گران‌قدر:  آقای اکبر علیرضایی، رهایی از بند نیکوتین: 5 سال و یک ماه

خیلی خوشحالم که امروز در بوستان فدک در خدمت اکبر آقا هستم و من کل زندگی‌ام را مدیون اکبر آقا هستم. مادرم همیشه برای اکبر آقا دعا می‌کند و می‌گوید امیدوارم هرکجا که باشد آبش سرد و نانش گرم باشد.

زمانی که سفر سیگارم را شروع کردم، چون آن زمان آقای مهندس فرموده بودند باید شش ماه از رهایی مواد گذشته باشد تا شخص بتواند وارد سفر سیگار شود و سفرش را شروع کند ، من و آقای مجتبی بلافاصله بعد از شش ماه رهایی باهم سفر سیگارمان را شروع کردیم.  آقای مهندس قبلاً از اینکه کاری را از ما بخواهند ابتدا روی آن تفکر می‌کند و خودش انجام می‌دهد، بعد اگر به نتیجه رسید از ما می‌خواهد که آن کار  را انجام دهیم.

بااینکه رهایی موادم را گرفته بودم ولی هنوز مشکلات در زندگی من وجود داشت. همان‌طور که دوستان در مشارکتشان گفتند؛ واقعاً حالم خیلی خراب بود، همه‌چیز برایم وارونه شده بود. ولی بعد از شروع سفر سیگار و آموزش‌های ناب کنگره 60 و القائات مثبتِ اکبر آقا، کم کم تغییر کردم. آقای مهندس می‌فرمایند: خداوندا بده شَری که خِیر تو در آن باشد؛ مواد مخدر و سیگار یک شَری بود که همه ما درگیر آن بودیم ولی عاقبتِ همه ما ختم به خیر شد. همان‌طور که راهنما به فکر رهجو است، رهجو هم باید همیشه به فکر راهنما باشد. من که همیشه و در هر وضعیتی که هستم؛ ناراحت باشم و یا خوشحال، به یاد اکبر آقا هستم و اگر اکبر آقا نبودند من هم الان نبودم، او بهتر از همه می‌دانست که چقدر حالم خراب بود. خدا را شکر حالم خیلی خوب شد، و سال‌به‌سال حس و حالم تغییر می‌کند. متوجه شدم که بیهوده آفریده نشدم ، شاید ازلحاظ مالی در وضعیت خوبی نباشم ولی در حد توانم خدمت می‌کنم و یکی از آرزوهایم این است که عضو لژیون سردار باشم؛ چون مدیون کنگره 60 و کلیه دوستان ( آقایان پوربکر، بصیری، فهیمی، حائری و مهران) هستم، از روز اول باهم بودیم و الان هم باید باشیم که به قول آقای شعبانی نمایندگی قم باید روزبه‌روز قوی‌تر شود تا یک شعبه مادر تبدیل شود و شعبه‌های دیگر از آن بیرون آید و چه‌بسا این کار انجام‌شده است و شعبه ساوه زیر نظر تفکرات و تجربیات آقای علیرضایی و لژیون دلیجان زیر نظر آقای فهیمی در حال فعالیت هستند.

سال‌به‌سال باید نمایندگی‌های کل کشور افزایش یابند تا بقیه هم بتوانند به درمان مواد و سیگار برسند و حس و حالشان عوض شود و راه و رسم درست زندگی کردن را یاد بگیرند. مواد مخدر یکی از مهم‌ترین بندهای شیطان است.

خدا را شکر که خداوند یک حیات دوباره به من داد و از بنیان کنگره 60 و خانواده محترمشان و آقای اکبر علیرضایی تشکر می‌کنم، و چون من هنوز به مرحله عشق نرسیده‌ام نمی‌توانم بگویم عاشق اکبر آقا هستم ولی اردات خاصی نسبت به ایشان و خانواده محترمشان دارم  و هیچ موقع بدون اجازه ایشان صحبت نمی‌کنم و نمی‌نشینم و امیدوارم هرکجا که باشد موفق و سربلند باشد. در سفرم یک اشتباهی کردم که امیدوارم اکبر آقا من را ببخشد. یکی از آرزوهایم این است که در اکبر آقا ایجنت باشد و من در آن شعبه و مرزبان باشم و دوباره شاگرد آقای علیرضایی و زیر نظر  آموزش‌های خاص او باشم. تهیه و تنظیم: مسافر محمدحسین

عکاس: مسافر ابراهیم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد لژیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یوسف یکشنبه 3 آذر 1398 16:56
با عرض تبریک به براردر محترم آقا اسماعیل و راهنمای گرامی اکبر آقا. چه تولد باشکوهی بود.
مسافر عباس یکشنبه 3 آذر 1398 14:56
با سلام و خدا قوت به آقا اسماعیل عزیز و چهره ی آرامشون همیشه به من آرامش میده. برای بودن کنگره شصت هزار مرتبه شکر. شکر.
حسن نوری از ساوه جمعه 1 آذر 1398 11:46
درود...
تبریک به آقا اسماعیل
مسافر عباس مرادی از ل۴ جمعه 1 آذر 1398 01:06
عرض ادب وخداقوت به استاد؛نگهبان ودبیر جلسه وعرض تبریک به اکبرآقاوآقااسماعیل وخانواده محترم.تاباد چنین بادا
مسافر محمدحسین لژیون7 پنجشنبه 30 آبان 1398 23:01
با عرض سلام و خداقوت به آقای اکبر علیرضایی و به راهنمای عزیزم آقا اسماعیل تبریک عرض میکنم. با حضور اکبر آقا در بوستان فدک انرژی مضاعف دریافت کردم.... با تشکر از کلیه خدمتگزاران
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات