"جشن گلریزان "
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 22:35 | نوشته ‌شده به دست محمد حسین شاه پسند | ( نظرات )

جلسه پنجم از دوره اول سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60 نمایندگی امین قم در روز سه‌شنبه مورخ 98/9/26 با استادی ایجنت محترم مسافر محمد و نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر مهران با دستور جلسه "جشن گلریزان" رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

فرارسیدن جشن گلریزان را به تمام اعضاء تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم در این جشن بتوانیم آموزش‌هایی را که در کنگره فراگرفته‌ایم را کاربردی و عملی کنیم و سهم و حقی که کنگره به گردن ما دارد را به بهترین شکل پرداخت کنیم.

در کنگره وقتی جشن برگزار می‌شود باید به گذشته خود یک نگاهی بکنیم و حال‌وروز گذشته خود را با امروز مقایسه کنیم و گذشته خود را فراموش نکنیم. باید ببینیم کنگره برای من چه کرده است و من برای کنگره چه کرده‌ام؟ در جشن گلریزان نباید حسابگرانه فکر کنم.

من قبل از ورود به کنگره ازلحاظ مالی و روحی و روانی ورشکسته بودم و از همه‌جا ناامید شده بودم. استاد امین در جزوه جهان‌بینی می‌فرماید: ناامیدی تجلی فشار بار غم و اندوهی است که نمی‌توانیم به زمین بگذاریم، به دوش کشیدن این بار دشوار است و زمین گذاشتنش دشوارتر. من هم هیچ راهی نداشتم نه می‌توانستم مصرف کنم و نه مصرف نکنم. همه راه‌ها را برای درمان تجربه کردم ولی به نتیجه نرسیدم و با کوله باری از ناامیدی وارد کنگره شدم، و خیلی خوشحال بودم که با متد DST، به درمان می‌رسم و به‌مرورزمان تمام مشکلات و سختی‌ها، کنار رفت و امنیت، دوباره به زندگی من بازگشت و الآن به لطف خداوند خدمتگزار هستم . درهرصورت همه ما با وضعیت بدی وارد کنگره 60 شدیم و به درمان رسیدیم یا در حال درمان هستیم. هرکسی از ما اگر یک قطره از شربت OT، را خورده باشیم، متوجه می شویم که روش درمانی کنگره 60 با همه‌جا متفاوت است. اگر یک سی دی از آقای مهندس را گوش کرده باشیم متوجه خواهیم شد که آموزش‌های کنگره با جاهای دیگر متفاوت است .

پنج درصد از آموزش‌های کنگره 60، مربوط به درمان اعتیاد است و 95 درصد از آموزش‌ها، جهان‌بینی، نگرش و دیدگاه ما نسبت به زندگی و صور پنهان انسان است و زندگی ما را به سمت تعادل و آرامش هدایت می‌کند. کنگره 60، کلیه خدمات را رایگان ارائه می‌دهد و در زمستان و تابستان در یک فضای مناسب در حال سرویس دادن به ما هستند و خدمتگزاران با احترام ما را پذیرش می‌کنند. دیروز آقای مهندس در صحبت‌هایشان فرمودند که هزینه درمان یک شخص در کنگره، نزدیک به  17 میلیون تومان است ولی آقای مهندس این کار را برای ما رایگان انجام می‌دهد درصورتی‌که می‌توانست قبل از ورود به کنگره این هزینه را ما بگیرد و وضع مالی بهتری برای خود ایجاد کند. حالا که زندگی و خانواده ما در حال تغییر و حرکت به سمت روشنایی است، باید وظیفه خود را نسبت به کنگره بدانیم.

هدف از برگزاری جشن گلریزان، وسعت بخشیدن نمایندگی‌های کنگره 60 است تا افراد بیشتری وارد این مکان شوند و به درمان و حال خوش برسند. هفت سال از تأسیس نمایندگی قم می‌گذرد ولی هنوز یک زمینی برای خود نداریم و مستأجر هستیم و ظرفیت و گنجایش این مکان بسیار کم است. دوستانی که در آزمون کمک راهنمایی قبول‌شده‌اند و شال دریافت کرده‌اند و آماده خدمتگزاری هستند، ولی به دلیل کمبود جا نمی‌توانیم لژیون اضافه کنیم.

امیدوارم امسال با لطف خداوند و همّت و مشارکت شما عزیزان در این جشن گلریزان مبلغ خوبی جمع‌آوری کنیم و حداقل یک زمین برای نمایندگی قم خریداری کنیم. دیروز در جشن همسفران مبلغ 51 میلیون تومان جمع‌آوری شد و 5 نفر از همسفران وارد لژیون سردار شدند که مبلغ خیلی خوب و امیدوارکننده‌ای است. و امروز انشا الله در قسمت مسافران، جشن پرانرژی با کمک شما عزیزان برگزار خواهد شد و هم لذت ببریم و هم ببخشیم. امروز یک مطلبی می‌خواندم که نوشته بود ما مالک چیزی هستیم که بتوانیم آن را ببخشیم و چیزی که نمی‌توانیم ببخشیم متعلق به ما نیست.

دستور جلسه این ماه لژیون سردار " بیا تا گل برافشانیم " است که تک‌تک ما باید امروز یک‌دانه‌ای بکاریم که در چندین سال آینده، آیندگان و نزدیکان و دوستان ما از آن استفاده کنند و به درمان برسند و در أجر و ثواب هر شخصی که به درمان می‌رسد شریک هستیم.

پیام جشن گلریزان:

اگر بنایی آباد باشد، اما ساکنین آن خراب باشند بنا هم کم‌کم رو به نابودی و خرابی می‌رود؛ اما ساکنین آباد در بناهای خراب و ویرانه‌ها، می‌توانند آن‌ها را احیاء نمایند.

نزدیک به پنجاه شعبه در سراسر ایران در حال فعالیت هستند و همه آن‌ها مانند ما، با وضعیت صفر شروع بکار کردند، ولی امروز چند شعبه در آن شهرها افتتاح‌شده است و زمین‌هایی برای خود خریداری کرده‌اند و ساکنین آنجا، که همان اعضای کنگره 60 هستند، آنجا را آباد کرده‌اند. همه ما باحال خراب وارد کنگره شدیم و در حال آموزش علم زندگی هستیم که تبدیل به ساکنین آباد شویم تا بتوانیم یک مملکت را آباد کنیم و انشاالله پیام کنگره 60 را به گوش همه مصرف‌کنندگان مواد مخدر برسانیم.

تهیه و تنظیم: مسافر محمدحسین

عکاس: مسافر حسین

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی روزهای سه شنبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجید لژیون هشتم شنبه 30 آذر 1398 17:40
با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید ازاینکه به خواست خداوند دربین شماهستم خداراشاکرم وازتمام مرزبانان وراهنماهای محترم شعبه کمال تشکر را دارم به امید رهایی تمام مسافران عزیز
حسین افشار ، لژیون ششم جمعه 29 آذر 1398 17:37
خدا قوت خدمت بنیان کنگره 60،و عرض تبریک خدمت خانواده بزرگ کنگره 60،و خدا قوت خدمت عزیزانی که در جشن گلریزان مشارکت نمودند.
یوسف جمعه 29 آذر 1398 07:01
خداقوت به همه عزیزان نمایندگی امین قم که همیشه خدمتگزار بوده اند.
محمد بهروز جمعه 29 آذر 1398 02:10
سلام خدا قوت ، مراسم خیلی خوب و با انرژی بود، به امید اینکه امسال ساختمان نمایندگی امین قم را بسازیم.
تشکر از خدمتگزاران وبلاگ
حمزه ل هفتم پنجشنبه 28 آذر 1398 16:58
سلام وخداقوت به همه عزیزان
ابراهیم-ر لژیون چهارم پنجشنبه 28 آذر 1398 12:23
سخاوت و بخشندگی از فضایل اخلاقی انسان است که در دنیا و آخرت موجب شادی و سرور آدمی می‌شود. انسان همان گونه که دیگران را با کمک خویش به آسایش می‌رساند، با این کار سرور و شادی را برای خود به ارمغان می‌آورد و آرامش روحی و روانی را برای خود و آسایش را برای دیگران تحقق می‌بخشد.
ابراهیم-ر لژیون چهارم پنجشنبه 28 آذر 1398 12:16
درود بر بنیان گنگره شصت
بسیار عالی بود ممنون از همگی
امیدوارم آموزشها بیشتر اثر کند ومقدار بخشندگی هم پله پله بالا برود
مجید کنگره پنجشنبه 28 آذر 1398 07:12
خدا قوت
مسافر محمدحسین لژیون7 چهارشنبه 27 آذر 1398 23:14
جشن بسیار زیبا و پر انرژی بود از آقای بصیری و مرزبانان عزیز و کلیه خدمتگزاران که جشن با شکوهی برگزار کردند متشکرم... انشاالله که سال آینده این جشن را در مکان جدید با وسعت بیشتر برگزار بشود..
هادی فهیمی چهارشنبه 27 آذر 1398 23:09
درود بیکران خدمت بنیان کنگره؛
از همه عزیزان که جشن خوبی برگذار کردند ممنونم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو