"خلاصه CD های آموزشی"
سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 16:30 | نوشته ‌شده به دست مجید کنگره | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله


خلاصه CD  کمک:

اگر انسان بتواند در بالاترین نقطه قرار بگیرد، اما راه را نداند دچار مشکل می‌شود. رسیدن و فتح قله چندان اهمیتی ندارد، ماندن در قله مهم است. معمولا انسان ها برای بدست آوردن تلاش می‌کنند ولی برای نگهداری آن تلاش نمی‌کنند.


اگر انسان به یک جایگاهی برسد و در حد آن جایگاه نباشد فساد و بدبختی شروع می‌شود.

انسان ها دقیق به خودشان و جسمشان نگاه نمی کنند، به همین دلیل است که از شرایط روحی وروانی خوبی برخوردار نیستند. برای مثال اکثر مردم آمریکا همه کارهایشان را با خوردن قرص انجام می دهند، برای خوابیدن، برای رفع استرس، برای رفتن به مهمانی و.... از قرص استفاده می‌کنند و هر کسی برای خودش یک روان پزشک دارد.

ما به سلامت جسم خود فکر نمی‌کنیم. اکثر مردم یا مشکلات خواب دارند و درست به خواب نمی‌روند و یا مشکل یبوست و اضافه وزن دارند.

فقط دلم خوش است که انسان هستم اما از انسان بودن لذت نمی‌برم و آرامش و آسایش ندارم.

خداوند خیلی مهربان است و سیستم هستی را بسیار زیبا بنا کرده است. انواع و اقسام میوه ها را برای انسان فراهم کرده است. ساختمان جسم انسان از یکسری مواد معدنی ساخته شده است و کمبود و یا زیاد بودن این مواد معدنی، باعث یکسری مشکلات در جسم می شود. برای مثال جسم انسان نیاز به  پتاسیم، کلسیم، آهن، مس، روی و.... دارد و گیاهان و میوه ها این مواد معدنی را از خاک و خورشید دریافت می‌کنند و هر گیاهی مانند کارخانه یکسری مواد تولید می‌کند. مانند سیب که داری پتاسیم، کلسیم و مس است.

بیماری های ما به خاطر این است که از این مواد معدنی استفاده نمی‌کنیم.

از زمان قدیم تا به حال بهترین و کامل ترین غذا ها را ایرانی ها و عربها دارند ولی  کشورهای غربی اکثر غذاهاشون اسپاگتی و لازانیا و ماکارونی است. آبگوشت یکی از قوی ترین غداهایی است که ترکیبات کاملی در آن است و باید حداقل هفته ای یکبار آبگوشت بخوربم.

امروزه بیماری‌های پوستی بسیار رایج شده است. حساسیت پوستی بر اثر کمبود یکی از مواد معدنی در بدن به وجود می‌آید. برای مثال در اثر کمبود املاح در بدن، در مقابل مایع دستشویی و ظرفشویی دست حساسیت پیدا می کند.

بعضی ها در مقابل مسائل مادی خیلی حساسیت دارند و در مسائل مادی، حاضرند شخصیت، آبرو و حق الناس خود و دیگران را کنار بگذارند.

بعضی‌ها نسب به پست و مقام حساسیت دارند و حاضرند همه کاری بکنند و دست به هر جنایتی بزنند تا به یک مقام برسند.

بعضی ها در مسائله غریزه جنسی حساسیت دارند. غریزه جنسی اگر در حد نرمال و معمول باشد یک مطلب قابل قبول و شناخته شده است اما بعضی ها حاضرند به هر بهایی این کار را انجام دهند.

هر انسانی می‌تواند نقاط حساس زیادی داشته باشد، مثل مسائل مالی، شخصیتی و غریزی و یا روی خانواده، دوست و رفیق حساس باشد. کسی هم که مصرف کننده مواد مخدر است نقطه حساسش روی مصرف مواد مخدر است، یعنی دست به هر کاری می‌زند تا موادش را مصرف کند. اگر در هر مسئله نقطه حساس ما زیاد شود تبدیل به مرض می‌شود.

در کلام الله آمده است اگر به یکدیگر کمک نکنید، و به همدیگر ظلم کنید، بدترین شما را؛ بر شما حاکم می کنم.

اگر رستوران یا هتل می‌روید به گارسون یا آبدارچی انعام بدهید و یا از دست فروشان کنار خیابان در حد توانتان خرید کنید و دست همدیگر را بگیرید. کسی که پولدار است ولی دلش نمی‌آید خرج کند، مالک پول هایش نیست، چون پول مال کسی است که اجازه خرج کردنش را  داشته باشد.

از کار انداختن نقاط حساس برای عبور از یک مانع است. برای اینکه در هستی از یک جایگاهی به جایگاه بالاتری برویم باید از این نقاط حساس عبور کنیم و زمانی می‌توانیم این کار را انجام دهیم که کاملأ خودمان را  بشناسیم.

باید جسم خود را کامل بشناسیم که خدا را شکر ما قبل از شیوع بیماری کرونا در مورد ساختمان جسم صحبت کردیم و به همین دلیل است که اعضای کنگره 60، کمتر درگیر بیماری کرونا شدند.

کرونا یک ویروسی است که از طریق دماغ، گلو و سینوس ها وارد ریه می‌شود و برای از بین بردن آن باید از یک آنتی ویروس خوراکی استفاده کرد که اسیداستیک یک آنتی ویروس است و در سرکه سیب وجود دارد که با قرقره کردن سرکه سیب و بخور دادن آن می‌توان این ویروس را از بین برد.

اگر بخواهیم در زندگی آرامش جاری باشد باید اطلاع و آگاهی خود را بالا ببریم، جسم خود را بشناسیم، بهداشت را رعایت کنیم و نقاط حساسی که باعث ایجاد مشکلات برای ما می‌شود را از حساسیت خارج کنیم.

یکی از نقاط حساس پر خوری است. باید وزن ما متعادل شود. اگر جسم را به عنوان یک ماشین در نظر بگیریم باید از آن مواظبت کنیم. اگر یک ماشینی هفتاد کیلو گرم بار می تواند حمل کند نمی‌توان به آن صد کیلو بار بزنیم. همه اعضا کنگره 60، بیست دقیقه قبل از غذای اصلی، باید سالاد بخورند که باعث متعادل شدن وزن می‌شود و اکثر مواد معدنی مورد نیاز بدن در سالاد و سبزیجات وجود دارد. غذا را باید آرام بخوریم، چون از زمانی که انسان شروع به خوردن غذا می‌کند و تا زمانی که فرمان (پالس) سیری به مغز داده شود بیست دقیقه طول می‌کشد و به همین دلیل است که می‌گوییم سالاد را بیست دقیقه قبل از غذای اصلی بخورید.

شخصی که چهل کیلو اضافه وزن داشته باشد به سختی حرکت می‌کند حتی موقع دستشویی رفتن با مشکل مواجه می‌شود.

بدن تنها سیستمی است که تا زمانی که زنده است می‌تواند خودش؛ خودش را بسازد. ما با استفاده از مواد مخدر و الکل یکسری از سلول‌ها را به خواب بردیم و از گردونه خارج کرده ایم که با روش DST، بیدار می‌شوند.

اگر می‌خواهیم جایگاهمان را ارتقاء دهیم باید از یکسری مسائل عبور کنیم و از یکسری مراحل سخت عبور کنیم. برای مثال اگر مصرف کننده مواد مخدر هستی برای درمان شدن باید از منطقه 60 درجه زیر صفر عبور کنی.

اگر بخواهیم از یک مشکل یا بحران عبور کنیم باید خوب تفکر کنیم و جوانب امر را در نظر بگیریم. فکر و اندیشه ما در حل مشکلات بسیار مهم است، و این خیلی مهم است که امیدوار باشم یا ناامید باشم. اگر با دید مثبت و امیدوارانه به مشکلات نگاه کنیم، قطعاً از مشکلات خارج می‌شویم و کسی که ناامید است بیشتر به عمق مشکلات نفوذ می‌کند. بدون امید، نمی‌توان زندگی کرد. من درزمینه درمان اعتیاد خیلی امیدوار بودم و همه اطرافیان و دوستان به من می گفتن نمی‌شود ولی من مطمئن و امیدوار بودم که می‌شود.

امیدوارم توجه بیشتری به فیزیولوژی و افکار و اندیشه خود داشته باشیم، و خودمان باید مسئولیت کارهایمان باشیم و آنها را به انجام برسانیم و مهم ترین نکته این است که باید مثبت نگر باشیم تا پله های ترقی و پیشرفت را طی کنیم. چون کسانی که منفی نگر هستند محکوم به نابودی  و رو به زوال رفتن هستند.

نوشته شده توسط محمد حسین لژیون هفتم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر اسماعیل یوسفی چهارشنبه 22 مرداد 1399 22:23
سلام خدا قوت.
مسافر ابراهیم ر لژیون یکم جمعه 17 مرداد 1399 19:43
درود بر بنیان کنگره شصت
خدا قوت آقا محمد حسین عزیز عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic